77612516-09196476211

تهران ، خیابان بهار جنوبی ، کوچه آصف‌ وزیری ، واحد2

Top

برخی نکات موثر در سئو(seo)

نکات سئو,تگ ها سئو،نکات مرتبط با سئو ،یادگیری سئو، آموزش سئو

برخی نکات موثر در سئو(seo)

در هنگام درگیر شدن با وب سایت شخصی یا کسب و کار دیر یا زود مدیران سایت متوجه اهمیت بهینه سازی موتور جستجو می شوند و با عجله به سمت فراگیری ترفند های سئو می روند .ما در این پست بر آن شدیم تا شما را هر چند اندک از برخی موارد سئو مطلع کنیم تا درک صحیحی از سئو داشته باشید .

 دامنه کلید واژه (Keyword domains)

اگر شما زمینه خاصی برای وب سایت های شخصی و یا کسب و کار خود در نظر دارید،پس پس بهتر این است که نام دامنه مرتبط با کلمات کلیدی انتخاب کنید .برای مثال اگر کسب و کار شرکت شما در ایران در مورد بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است پس شاید شما ترجیح دهید که نام دامنه خود را seoiniran.com انتخاب کنید .
بهینه سازی محتویات (Optimizing contents)
موتورهای جستجو برای پیدا کردن مطالب خوب و تازه سعی می کنند از کلمات کلیدی استفاده کنند و آنها این قابلیت را دارند تا نتیجه جستجو را با کلمات کلیدی خاص متمرکز تر شده انجام دهند.ساخت محتوای غنی با کلمات کلیدی می تواند در رتبه بندی صفحه شما موثر باشد ، همچنین محتوای با کیفیت و آموزنده در جذب بازدید کننده شما را کمک میکند.
عنوان منحصر به فرد صفحه (Unique page titles)
استفاده از عنوان های منحصر به فرد و مرتبط با محتوای برای صفحه های شما هم برای مخاطبین و هم برای موتور های جست و جو از اهمیت خاصی برخوردار است . عنوان های تکراری رتبه بندی سایت شما را کاهش دهد .
لینک دهنده با کیفیت (Quality backlinks)
بک لینک در توضییحات گوگل :بک لینک به شما کمک میکند که اطلاعات خود را در دیگر سایت ها بررسی و ارزیابی کنید . این مورد به دلیل سوء استفاده بسیاری از سایت ها از ارزش و اهمیت کمتری به نسبت گذشته بر خوردار شده است .
آدرس های محبوب (friendly urls)
آدرس ها و کلمه کلیدی غنی کوتاه برای کاربران و موتور های جست و جو قابل درک تر هستند . این ایده برا محتوای سایت نیز صدق میکند .
سرعت لود صفحه (Page load speed)
مدت زمانی که صرف بالا آمدن سایت شما میشود سرعت لود صفحه نامیده میشود . هرچه این مقدار بیشتر باشد کاربر خیلی ساده مجاب میشود که بدون خواندن مطالب شما از سایت خارج شود که این موضوع میتواند در رتبه بندی سایت شما تاثیر منفی بگذارد.
نقشه سایت (sitemap) و robots.txt
نقشه سایت مجزا برای کاربران و موتور های جست و جو در حالی مفید است که از خزنده ها (crawling) برای دست یافتن به مطالب دلخواه استفاده میشود . نقشه سایت به موتورهای جست و جو این امکان را میدهد بدون خزنده صفحه به آخرین مطالب دست یابند .robots.txt این امکان را میدهد که برخی از صفحات را از دید موتور های جست و جو مخفی نگاه دارید . این فایل در ریشه سایت قرار دارد.نقشه سایت (sitemap) و robots.txt در رتبه بندی سایت موثر است.
نظری ثبت نشده است

نظر شما :