77612516-09196476211

تهران ، خیابان بهار جنوبی ، کوچه آصف‌ وزیری ، واحد2

Top

سئو چیست؟

 / تکنولوژی  / سئو چیست؟
سئو چیست

سئو چیست؟

سئو چیست؟

سئو واهمیت آن چیست؟

بهینه‌سازی موتور جستجو، ( Search engine optimization)، به اختصار سئو (SEO)، یک روند مناسب برای بهبود دیده شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است. بطور کلی وب گاه‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو بدست می‌آوردند. «سئو» توانایی انواع جستجو را دارد، از جمله: جستجوی تصاویر، مکانی، جستجوی ویدئو، جستجوی علمی، جستجوی خبری و صنعت خاص در رأس موتور جستجو هستند.

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کارکردن موتورهای جستجو و اینکه چه چیزی جستجو می‌شود، رسیدگی می‌کند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ شده و اینکه کدام یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد. بهینه‌سازی وب سایت شامل توسعه مطالب موجود در خود سایت و اچ‌تی‌ام‌ال و برنامه‌نویسی مربوط به هر دو و همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیتهای نمایه سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده و یا لینک‌های ورودی، از دیگر تاکتیک‌های جستجوگرها است. در کل «سئو» به معنی بهینه‌سازی موتور جستجو است.

به عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، برای بهینه سازی سایت باید بدانید که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند ؟ مردم که همان مخاطبان شما هستند برای جستجو ی شما، از کدام کلمات کلیدی در موتورهای جستجو استفاده میکنند تا به محصول یا خدماتی که شما عرضه میکنید برسند ؟

 

نظری ثبت نشده است

نظر شما :