77612516-09196476211

تهران ، خیابان بهار جنوبی ، کوچه آصف‌ وزیری ، واحد2

Top

طراحی وب سایت در مقابل SEO و شبکه های اجتماعی

SEO,social media,web design

طراحی وب سایت در مقابل SEO و شبکه های اجتماعی

اگر شما تنها بر روی گرافیک سایت خود تمرکز کنید و نه چیز دیگری ، ممکن است که شما سایت زیبایی داشته باشید ولی به سختی در اینترنت دیده خواهید شد. اگر تنها بر روی بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO) تمرکز کنید، ممکن است که سایت شما محبوب ربات های گوگل باشد اما از طرفی ممکن است که به نرخ تبدیل شما صدمه وارد شود و در آخر اگر تنها بر روی شبکه های اجتماعی تمرکز کنید ، ممکن است که شما بازگشت سرمایه نداشته باشید .

طراحی وب سایت ، SEO و رسانه های اجتماعی سه اصل مهم در استراتژی بازاریابی اینترنتی موفق هستند . اگر میخواهید که بازدیدکنندگان بتوانند شما را پیدا کنند باید SEO را رعایت کنید و اگر می خواهید آنها با شما تماس بگیرند یا از طریق سایت خرید انجام دهند ، شما نیاز به یک طراحی وب بزرگ دارید و در آخر اگر می خواهید به رسمیت شناخته شوید و یا یک کمپین بازاریابی تشکیل دهید  ، رسانه های اجتماعی می توانند یک ابزار عالی برای شما باشند .

به عنوان صاحب کسب و کار ، آنچه شما باید بدانید این است که هیچ کس حد و اندازه خاصی برای بازاریابی آنلاین نمی شناسد . ممکن است در شبکه های اجتماعی در این مورد زمزمه هایی بشنوید که ممکن است درست باشد یا نباشد و یا او از تجربه خود سخن گفته و شاید برای شما کافی نباشد . به همین دلیل است که ما برای شروع همیشه باید اهداف کسب و کار خود را بررسی کنیم . با این بررسی با سوالاتی مواجه خواهید شد : ” چقدر باید بر روی SEO تمرکز کنم ؟ آیا نیاز است که برای کسب و کار خود صفحه ای در فیس بوک داشته باشم ؟ آیا نیاز است که سایت خود را مجددا طراحی کنم ؟ آیا برای شروع بهتره از وبلاگ شروع کنم؟ ” اگر از ما بپرسید جواب همه این سوالات را تنها وقتی میفهمید که آن ها را با اهداف کسب و کارتان بسنجید .

در اینجا ما برخی سوالات را مطرح میکنیم تا بتوانید استراتژی کسب و کار خود را متوجه شوید :

  • اهداف کسب و کار شما چیست؟ چه آنهائی که برای شما کار می کنند و چه آنهائی که هنوز دست نیافته اید ؟
  • چگونه می شود مشتریان موجود  را حفظ کرد ؟ با چه روش هائی مشتریان را تشویق به خرید دوباره کنیم ؟
  • هدف اصلی از وب سایت شما چیست؟ برای جذب مشتری جدید ؟ خدمات دادن به مشتریان موجود ؟ برای آزمایش بخش جدیدی از بازار؟

تنها با در نظر گرفتن یک نمای کلی از اهدافتان می توانید به جواب سوالاتی از قبیل : “مقدار تمرکز لازم بر روی SEO ؟ لازم است که در رسانه های اجتماعی هم باشید؟”  دست یابید . یک استراتژی بازاریابی ممکن است آثار شگفتی برای شما داشته باشد و شاید هم نه !! چرا؟  به این دلیل که این از 2 بخش تشکیل شده است : 1- افراد فنی که همان کارشناسان سئو ، رسانه ای اجتماعی و طراحان وب هستند 2- مشاوران کسب و کاری که می توانند به شما در بررسی و طراحی استراتژی بازاریابی مناسب کمک کنند

بسیاری از مشاوران کسب و کار در سنپای خودشان صاحبان کسب و کار هستند و استراتژی های مختلف بازاریابی را در کسب و کار خود آزمایش کرده اند و می توانند تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند .

نتیجه گیری :

با دانستن اهمیت طراحی وب ، سئو ، رسانه های اجتماعی و با در نظر گرفتن یک استراتژی بازاریابی منسجم که متناسب با اهداف کسب و کار شما باشد می توانید بازگشت سرمایه امید داشته باشید .

نظری ثبت نشده است

نظر شما :